Azon gondolkozom, hogy mi a francért nem osztottam meg itt tippjeimet, melyek 90%-a be is jött. Na mindegy, a múlton már nem változtathatunk, de mostantól igyekszem aktivizálni magam! Lássuk mi volt a hét első fordulójában:

FC Köbenhaven - Nordsajelland 1:3
Ez az a meccs, amiről muszáj beszélni. Mi történt itt? Hogyan? Erre a végkimenetelre 20-as odds volt. 17.000 ember látogatott el a mérkőzésre, hogy élőben megnézhessék, ahogy a Köbenhavn bedarálja riválisát, ehelyett lógó orral távozhattak. Bunda? Kétlem. A meccsen nem történt semmi érdekes, sem piros lap, sem tizenegyes, sem szabadrúgás gól. Előfordul az ilyen, bár roppant idegesítő.

Melsungen - R.N. Löwen Kronau 27:27
Nos ezen a mérkőzésen bundát szimatolni ismét értelmetlen, ez is csak megtörtént. Igaz, hogy évezredenként egy döntetlen van a kézilabda világában, és most ez volt az.
Ez is megfosztott egy ezrestől.

Galatasaray - Gazientepspor 2:4
Hát igen, a törökök. Valaki a mai meccsen nagyot szakíthatott. Erre a meccsre csak az nem mondja, hogy bunda, aki nem ért a futballhoz. Nézzünk rá egy picit a mérkőzésre.
6' Megszületik a Galatasaray első sárga lapja.
7' Galatasaray gólt szerez.
27' Gazientepspor sárga lapot kap.
33' Gazientepspor gólt szerez.
37' Gazientepspor ismét gólt szerez.
45' A bíró levédeti a meccset, a Galatasaray légiósa piros lapot kap.
55' Galatasaray sárga lapot kap.
63' Galatasaray ismét sárga lapot kap, ez a harmadik.
64' Erre válaszul gólt szerez Elmander a Galatasaraytól.
68' Gulle gólt szerez a Gazientepspornak.
73' Úgy tűnik a bíró biztosra megy, kiosztja a következő S lapot a Galatasaray részére.
75' Biztos is. Piroslap a Galatasaray játékosának, Sarioglunak.
79' Gazientepspor részesül sárga lapban.
80' Galatasaray is kap egyet. Már-már kezd unalmas lenni.
88' A sok laposztás meghozza eredményét, a Gazientepspor gólt szerez.
89' Galatasaray utolsó sárgája.
90' Gazientepspor utolsó sárgája.

Hát igen, ennyi esemény mondjuk az NB 1-ben egy év alatt sincsen.